Vánoční tvoření s písničkami a maminkou

V předvánočním čase, plném shonu a starostí, měly maminky možnost se na jedno odpoledne zastavit, odreagovat a užít si se svými zlatíčky trochu vánoční atmosféry v naší školce a to ve čtvrtek 8. prosince.

Připravili jsme “Vánoční dílničku” , kde si společně se svými dětmi zazpívaly, zacvičily a vytvořily krásné vánoční svícny a stromečky. Fantazii se meze nekladly a maminky se ukázaly jako talentované a nápadité “žačky” svých dětí a potvrdilo se, že společnou spoluprací se dosáhne opravdu krásných výtvorů. Atmosféru ve třídě umocnil poslech koled koled, vánočních písniček, pohoda, vůně a  mlsání vánočního cukroví s kafíčkem.

Děkujeme maminkám, že  přišly  užít si chvilku se svými dětmi do  jejich každodenního prostředí mateřské školy.

MŠ SÍBOVA005007008011013014015018019020023025