Rohlíčky a koláče pro toho kdo nepláče

Mouka, voda,máslíčko, a už máme těstíčko… …vyvalíme placičku a z ní zase ruličku, uděláme měsíček, hotový je rohlíček!   Do mísy přísady jsme dali a na koláčky těsto zadělali…. …s povidly i s tvarohem, sníme je hned za rohem!  Mňam….

Srdíčkový den

Jídelníček od 20. 2. do 24 .2. 2017

Pondělí Přesnídávka: chléb, pomazánka tvarohová s vejci, mléko, zelenina   Polévka: mrkvová   Oběd: rybí filé filé na cibulce a slanině, brambor, salát minerálka   Svačina: puding s piškotem     ... [Více]

Sněhulák

Jedna koule, druhá koule, třetí koule, klobouk, nos, sněhuláček stojí bos.   Když nám počasí nepřeje a Myšičky si nemohou užívat sněhu venku, postaví si sněhuláčka ve školce.

Jdeme do divadla

V úterý se děti ze tříd Sovičky a Včelky vypravily za kulturou do Městského divadla na muzikálové představení „Ať žijí strašidla“. Moc se jim to líbilo. Představení bylo plné písniček a strašidel, která tropila naschvály starostovi, který chtěl zbourat jejich zámek. Vše nakonec dobře dopadlo. Děti si mohly prohlédnout i strašidla z blízka na jevišti a zatancovat si s nimi.

Jídelníček od 13. 2. do 17.2. 2017

Pondělí Přesnídávka: chléb, pomazánka z tuňáka, bílá káva, zelenina   Polévka: čočková se kysaným zelím   Oběd: žemlovka s tvarohem a jablky, ovocný čaj, ovoce   Svačina: tmavý rohlík s máslem, mléko     ... [Více]

Prázdninový provoz mateřských škol a jeslí 7 – 8 / 2017

3.7. – 7.7. 10.7.-14.7. 17.7.-21.7. 24.7.-28.7. 31.7.-4.8. 7.8.-11.8. 14.8.-18.8. 21.8.-25.8. MŠ Žižkovo údolí Provoz Provoz ... [Více]