“Když v pekle sněžilo”

Sovičky a Včelky jely zachránit peklo do zámku v Libochovicích. V pekle zavládl “Zmatek” a děti splněním různých úkolů,které jim zadávaly nadpřirozené bytosti jako Anděl, sv. Petr, čerti, čertice či Lucifer, zbavily peklo zlého skřeta a tím nastolily rovnováhu mezi nebe, a peklem. Za odměnu si domů odvezly pekelnou minci.

Mikulášská nadílka

V pondělí 5.12. dopoledne  “Mikulášská nadílka” v MŠ.

Když kreslíme ….

…když svačíme

Za pomoci vitamínů, odeženu kašel, rýmu

Myšky si povídaly o důležitosti vitamínů pro naše zdraví  a kde je najdeme. Ať jsi holka nebo kluk, budeš zdravý jako buk.

Tvoření pro Výstavní síň U Kostela

Všechny dětičky se za pomoci učitelek zapojily svými výtvory do výstavy “Andělé” a zdobení vánočního stromku pro Výstavní síň U Kostela. Tak se určitě jděte podívat, jak šikovné jsou vaše děti.

Sovičky se rozloučily…

Dnes se děti rozloučily s Lenkou Schuldesovou na poslední lekci jógy.

Vážení rodiče, v době vánočních prázdnin bude mateřská škola uzavřena od 27.12.2016 – do 30.12.2016. Provoz bude zahájen v pondělí 2.1.2017.