Halloweenský rej

Myšky přišly na rej v krásných maskách, ve kterých tančily, hrály si a také ochutnávaly malé pohoštění. Tento den se dětem moc líbil.

Dýně

Myšky se připravovaly na Halloween tvořením: dýně z papíru.

Čtvrtek byl ten velký den, strašidla k nám přišla jen….

Jednou venku při setmění, děti v strašidla se mění. Ve čtvrtek byl ten velký den, strašidla k nám přišla jen. V šatně dýně, uvnitř svíčka -Halloweenská mají trička. Tancují a dovádí, skopičiny provádí.

Poděkování…

Děkujeme Kristýnce Sklenářové ze třídy Včeliček za kreativní sady, omalovánky pro děti a mlsáni na Halloweenský rej.

Kaštánky

Výlet na Kyselku, sběr plodů podzimu.

Barevné bublání

Travička zelená

Zelený den byl plný písní a tanečků. Na podzim vše žloutne a nám ve školce pomocí kouzla vyrostla travička .   Žlutý den – citrónky Lepení a tvoření citronu – procvičení počítání do 4.   Blééééé kyseleeeeé       Ale na svačince jsme si pochutnali!