Hurá na prázdniny

PostImage
    Vážení rodiče, přejeme Vám i Vašim dětem krásné a příjemné prázdniny a především hodně sluníčka.   Informace o provozu školky v době letních prázdnin 30. 6. 2016    konec školního roku 1.7. – 22.7.    provoz zajišťuje pouze MŠ Aléská 25.7. – 5.8.    provoz zajišťuje pouze MŠ Síbova 8.8. – 26.8.   provoz zajišťuje pouze MŠ Žižkovo údolí od 29.8.        začíná provoz ve všech ... [Více]
 

Rozloučení se “školáky”

PostImage
Ve třídě Soviček dnes bylo velké loučení s dětmi, které po prázdninách usednou do lavic v 1.třídě. Přejeme jim samé jedničky, dobré kamarády a hodnou paní učitelku. A také doufáme, že se na nás přijdou do školky také někdy podívat.            
 

Naše město očima dětí

PostImage
 

Na vítání občánků

PostImage
Děti ze Soviček v úterý přivítaly básničkami nové občánky našeho města.
 

Pohádka: Jak se peče písnička na zámku v Ploskovicích

PostImage
  Mladý skladatel Adam Michna a jeho kamarád Martin se schovají v zámecké kuchyni před vojnou. Martin se zamiluje do půvabné kuchtičky Dorotky. Obměkčí kouzelná písnička přísného zámeckého pana Slavatu nebo dá na radu moudré paní Polyxeny? Získá čert své dušičky do pekla?  A jak to dopadlo vědí děti ze Soviček a Včeliček.  
 

Naše město rádi máme, teď je zblízka poznáváme

PostImage
Seznamujeme  se s místem kde žijeme, s historií města.   “Muži na radnici” “Architekti staví dle plánu…” “Řešení dopravy ve městě” (někdo to raději nechce ani vidět)                                                     ... [Více]
 

Den dětí u Soviček

PostImage
Copak se to jenom děje, že se každý na svět směje? Vždyť je dneska Dětský den! Šup pro poklad – hledej jen! Děti mají hodně práce, kam se poklad poděl zase? Loupežník ho dobře schoval, na úkoly pamatoval. Každý našel zvláštní psaní, tajnou zprávu, hodně hraní. Úkoly hned plnily našli poklad, slavily.   Když nemohly děti za loupežníkem, navštívil loupežník děti ve školce. Pro štěstí si děti odstřihly loupežnický vous a plnily různé úkoly, které nacházely. Za splněný úkol obdrž... [Více]