Halloweenský rej u Soviček

Divadlo zrušeno

Zítřejší divadlo v MŠ je zrušeno z důvodu podzimních prázdnin. Náhradní termín bude včas oznámen.

Strašidelná lampa

Dětičky z Myšek si dnes dlabaly dýni a tím si vytvořily strašidelnou lampu, která nám straší v šatně. U toho si děti vyzkoušely spolupráci s kamarády a procvičily si jemnou motoriku. Moc nás všechny práce s dýní bavila a měly jsme radost, že se povedla.

Sovičky se připravují…

Sovičky si chystají výzdobu na Halloween. Kreslí dýně, duchy  a také vyřezávají a dlabají dýně, které přinesla Nelinka se Zdendou.

Narozeniny u Soviček

V říjnu se svými kamarády oslavil narozeniny Saša a také Sofinka. Děkujeme za mlsky a blahopřejeme!

Barevný podzim u Myšiček

Myšky se seznamovaly s novou výtvarnou technikou – tupováním. Moc se jim to líbilo a je to  vidět na jejich zdařilých  výtvarných dílech.

Blahopřejeme

V říjnu také oslavila narozeniny Anička a Eliška. Děkujeme za pohoštění a srdečně blahopřejeme!