Slavíme narozeniny

Viktorka ze Včeliček a Eliška ze Soviček oslavily se svými kamarády narozeniny. Pohostily je šampíčkem a dobrotami. Blahopřejeme a děkujeme za pamlsky.

Hurá na prázdniny!

Kolektiv zaměstnanců Mateřské školy Síbova přeje všem dětem i jejich rodičům  krásné prázdniny bez úrazu, plné sluníčka, pohody, odpočinku a neobyčejných zážitků z cest. Budoucím školákům, kteří se loučí s mateřskou školou, přejeme hodně úspěchů v základní škole a rodičům děkujeme za spolupráci. Tak krásné léto a těšíme se na shledání zase v září!

Narozeniny

Jaroušek, Timík a Karolínka oslavili se svými kamarády narozeniny. Blahopřejeme a děkujeme za dobroty. Jaroušek… . Tímík.. Karolínka..

Sovičky se loučí se se “školáky” a školním rokem

Milé děti a milí rodiče, loučíme se s vámi a přejeme vám krásné dny na základní škole, plné radosti z úspěchů opravdového školáka. Snažily jsme naučit vás vnímat svět kolem sebe, tvořivě myslet a jednat. Přejeme vám, aby vaše příští cesta školou byla prozářena poznáním a otevřena všemu novému a krásnému. Ve školce vás vždy rádi uvítáme. Pro nás zůstanete stále našimi milými školáky. Vaše mateřská škola a paní učitelky Lenka a Jiřina

Včeličky se loučí se školním rokem

Školní skřítek Pantoflíček, školku zamkl na svůj klíček. “Krásné prázdniny, kluci i holky, v září zas odemknu všechny školky”.

Sovičky cvičí na hřišti

Cvičení nás hodně baví, víme, že je to půl zdraví, a nakonec za odměnu -  svezu se v autě, chce to změnu.

Týden dopravy

Celý týden jsme si povídali o dopravě. děti poznávaly a kreslily dopravní prostředky a značky, stavěly silnice a také si vyrobily semafor. Červená je kytička, žlutá barva sluníčka, zelená je, milé děti, jako hrášku kulička.