Dnes slavili…

PostImage
Dnes slavili společně sourozenci Nelinka a Zdeneček narozeniny se svými kamarády ze Soviček. Děkujeme za dobroty a blahopřejeme!
 

Barevný podzim u Soviček

PostImage
Seznamujeme děti s ročním obdobím podzim při činnostech v MŠ i na vycházkách. Pozorujme měnící se přírodu, poznáváme stromy, jejich listy a plody, barvy podzimu. Podzim klepe na dveře ve strakaté zástěře. Stromy se už chvějí, moc se neohřejí. Venku hustá mlha, ale už se trhá. Už se třepí, už se páře, sluníčku jsou vidět tváře. Rozfoukávání barevných skvrn na vlhkém podkladu – čarujeme s barvami. Rozlišujeme barvy a jejich odstíny, pojmy nahoře a dole, pravolevou orientaci, početní předs... [Více]
 

Narozeniny

PostImage
Hanička ze Včeliček dnes s kamarády oslavila narozeniny. Blahopřejeme!!  
 

U Myšek

PostImage
Svoji značku tu už známe, barvami ji vybarvíme.  
 

Naše sovičky mají šikovné ručičky

PostImage
Samostatná práce: - spojit tečky čarou a vystřihnout obrys listu -rozvíjíme jemnou motoriku, správný úchop tužky, přesnost, koordinaci ruky a oka, dokončení činnosti a pečlivý úklid pomůcek Kdo se učí, nezlobí!
 

Narozeniny

PostImage
Narozeniny dnes s kamarády oslavil Alvin a přinesl pro ně dobroty, za které děkujeme. a blahopřejeme!
 

Svět kolem nás

PostImage
Po ránu si Sovičky procvičí své chytré hlavičky – učíme se logickému myšlení při řešení úkolů s mini Lük a didaktickou Logihrou a začínáme již s přípravou na zápis do ZŠ. Lupa to je velké oko – obr je i mravenec!